Penis Sensibil 2

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Sansiromaical cu 11 ani in urma.

Oare o crema care poate ameliora sensibilitatea, foarte rar exista si o mica mancarime...sa nu cumva sa fiu alergic la lenjerie...chiar nu am o idee ce ar putea fi...si de spalat, ma spal zilnic, sau de cate ori este nevoie pe zi.

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Poate fi si o micoza; folositi lomexin 1-2 aplic./zi alternativ cu cicalfate (avene) si daca nu se amelioreaza veniti la un consult.