Pata pe gland

Boli cu transmitere sexuala

Postata de mihaidaniel89 cu 11 ani in urma.

Buna seara!Tin sa aduc la cunostinta ca nu am avut niciun contact sexual si-am constatat pe gland o pata mica,alungita,usor cenusie.
Tin sa mentionez ca in timpul "momentelor" mele solitare foloseam manusi de unica folosita de la farmacie si ma gandesc ca materialul a iritat glandul.
Am observat ca s-a marit usor pata .Va rog sa-mi scrieti cat mai repede cu putinta,multumesc.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evaluare si recomandari adecvate. O simpla descriere nu este suficienta pentru stabilirea unui diagnostic.