papule perlate sau infectie ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de eu1234567 cu 5 ani in urma.

buna ziua, am si eu o problema foarte veche, am asa numitele papule perlate, am fost la 5 medici diferiti si toti mi au zis sa nu-mi fac griji ca e vb de asta si ca nu este o boala cu transmitere sexuala. Paradoxul face insa ca atunci cand fac sex cu sotia mea cu care sunt de 3 ani ea face o infectie genitala foarte puternica manifestata prin mancarimi, miros neplacut, infectie pe care o face doar cand nu folosim prezervativul. trebuie sa specific, mai mult decat atat ca penisul meu are un miros neplacut constant, am fost la dermato,mi au dat canesten, l am folosit de mai multe ori in nenumarate randuri insa mirosul persista. va rog mult daca s-a confruntat cineva cu asta sau are cunostiinte medicale sa ma ajute cu un sfat,multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11574634334

acum 4 ani

salut! Aceeasi problema o am si eu.. si tot canesten, betamina am dat dar fara efect...