Papule Peralete

Boli cu transmitere sexuala

Postata de mihairusu12 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Am observat recent ca mi-au iesit niste bubite pe capul penisului. M-am documentat si cred ca am papule perlate.
Arata foarte ingrozitor si ma sperie idea ca nu le pot trata. Exista sanse sa treaca de la sine? Am varsta de 17 ani.

Raspunsuri (1)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 8 ani

Pentru precizarea diagnosticului trimite o fotografie clara la: [email protected]
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE