o fata

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ofata cu 11 ani in urma.

partenerul meu avea niste bubite rosii mici,nu stiu daca le pot numi bubite apara ca si o iritatie ,si adoua zi parea ca se vindeca ,iar mie dupa vreo 2 zile mia aparut in zona genitala o umflatura mica ca si un cos lam stors si mia iesit ceva alb.eu zic ca mam epilat si aveam o iritatie dupa epilare si banuiesc ca m-am taiat si mi s-a infectat si doare asa la fel ca si cum as avea un cos si mi sa retras.oare s fie bts?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog in vederea efectuarii unui frotiu cervico-vaginal; asrfel, se poate depista o posibila infectie.