negi genitali

Boli cu transmitere sexuala

Postata de membru238191 cu 11 ani in urma.

buna ziua. am si eu o problema in urma cu vreo 4 luni aproximativ mi.a aparut negi genitali pe penis si am taiat din greseala si inca nu iam tratat . ce pastile sa iau??
si patesc ceva din cauza ca iam taiat???

Raspunsuri (2)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Condiloamele genitale sunt virale si nu au tratament medicamentos pe gura, trebuie sa mergeti la medicul dermatolog ptr. electrocauterizare sau trat. local; daca ii taiati se pot inmulti.

anonim

acum 11 ani

buna seara de 2 luni miau aparut negi genitali pe penis,pana acum 2 zile nu mau deranjat dar acum vad ca sau marit de pot face.mai nasol e ca unu e pe ata...multumesc