Negi genitali sau Papulele perlate peniene ?

Boli cu transmitere sexuala Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11586677687 cu 4 ani in urma.

Buna ziua , am 19 ani , de ceva timp am impreunurului capului penisului asemenea unei coroane am căutat pe net și am găsit ca e vorba de papulele prelate, însă acum recent o luna sau chiar 2 mi au apărut niște negi ( nu pe penis ) nu știu depsre ce e vorba . Pot atașa și poze . Ma poate ajuta cineva va rog .

Raspunsuri (1)

Utilizator11591610439

acum 3 ani

Am și eu aceasta afecțiune cred.... De vreun an... Și nu știu cum să scap de ele... Vreau o crema sau o alifie cu care să mă ung și nu vreau să merg la medic.... AȘTEPT RĂSPUNS