Negi/bubite deasupra penisului?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Andrei cu 2 ani in urma.

Buna seara. De 8 luni in dreapta penisului mi a apărut ceva ca un neg. A fost mic apoi A crescut Si au mai apărut deasupra penisului in jur de 5. Ma poate ajuta cineva cu o crema/tratament. Multumesc.
adresa_web_filtrata /4YJCdYM7

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/verucile-sau-condiloamele-genitale_9027

Dr. Corneliu DOBRE

acum 2 ani

Trimiteti poze clare pe E-mail.
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE

Andrei

acum 2 ani

Da ti mi o adresa de email va rog.