mi-e teama sa nu fi luat gonoree

Boli cu transmitere sexuala

Postata de nicuromania cu 14 ani in urma.

mi-e teama sa fi luat gonoree printr-un contact sexual neprotejat.Primul efect a fost cand m-am urinat, ma ustura putin, apoi am luat oxacilina si mi-a trecut,mi-e teama sa nu am virusul in continuare
Efecte:pe capul penisului o pata maronie si niste bubite mici albe.Am nevoie de ajutor din partea d-voastra.Recomandati-mi ceva antibiotice sau creme,orice...ajutati-ma va rog

Raspunsuri (4)

anqa

acum 14 ani

Antibioticele nu se iau oricum,pentru ca dumneavoastra practic nu stiti ce tratati.Neaparat trebuie sa va prezentati la un urolog cu atat mai mult cu cat sunteti constient ca v-ati expus riscului,intretinand relatii sexuale neprotejate.E clar ca oxacilina nu a rezolvat problema si trebuie sa cereti sfatul unui specialist.Multa sanatate!

alin

acum 11 ani

am si eu o problema am avut contact cu o persoana si dupa cateva zile am aut scurgeri ...si ma ustura la urinare,am cumparat oxacilina si fac tratamentul,eu cred ca am gonoree.mie rusine sa ma duc la medic asta e sdingura problema.ce sa fac?

ffed back

acum 10 ani

da'' cand ai facut sex neprotejat un ti-a fost rusine ? sa un imi zici ca esti si casatorit si ai facut adulter ????

daniel tomita

acum 9 ani

am niste ciupercuti pe penis de vro ceva timp am luat niste alifie nu mia trecut ce tre sa iau sami treaca acum datimi un sfat va multumesc de antelegere