Marire

Boli cu transmitere sexuala

Postata de maria30399281 cu 15 ani in urma.

am si eu o intrebare legata de cresterea penisului.am cumparat pastilele vimax dar nu stiu ce sa zic mie frica sa le iau am luat 3 pastile in 3 zile si ma dor testiculele.durerea nu e mare e la fel ca cea cand primesti o palma la ele.oare sunt bune sau nu ca sa stiu sa nu mai iau.raspundeti va rog

Raspunsuri (5)

Valentin9097507

acum 15 ani

de ce vrei neaparat sa ai un penis mai mare?

maria30399281

acum 15 ani

pai nah trebuie.nu orice fata vrea un baiat cu penisu mic:(

jklmn

acum 12 ani

cum nici orice baiat nu vrea o fata cu p***a mici :))

georgianab18

acum 15 ani

Exista multe oferte pentru asa zise preparate naturale, pilule care cica in cateva luni iti maresc semnificativ dimensiunile penisului si potentialul sexual.
Ar fi bine sa cunoastem parerea doctorilor de specialitate daca toate acestea sunt posibile si reale, daca exista efecte secundare, care sunt riscurile, daca exista limite de varsta, si altele care tin de acest subiect ?
Raspunsurile date de catre ofertanti la toate aceste intrebari sunt sa zicem asa "favorabile", insa nu am incredere totala in obiectivitatea lor, fapt pentru care trebuie sa rugam ajutorul specialistilor la aceste intrebari.

Dr. Prodan Violeta

acum 11 ani

In urma verificarii ingredientelor, acestea nu au nici un efect negativ asupra organismului. Ca urmare, nu din cauza aceasta simti acele dureri. Daca vrei o metoda rapida pentru prevenirea ejacularii precoce, iti recomand solutia suifan de pe www.suifanoriginal.ro