maria

Boli cu transmitere sexuala

Postata de alexadollce cu 11 ani in urma.

buna ziua. am si eu o problema am o scurgere albicioasa de care nu mai scap, am facut tot felul de tratamente si nu mi-a trecut. ce poate fi? nu stiu ce sa fac.

Raspunsuri (3)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Nu mentionati daca trat. au fost date de medic si daca a-ti efectuat un examen de secretie vaginala; repetati o secretie si actionati in consecinta.

alexadollce

acum 11 ani

am fost la medic si am facut si examen de secretie. ba chiar mai multe. si o cultura de col si mi-a dat tratament si tot nu am scapat. pe rezultat se vedea clar ca nu este nicio boala dar nu inteleg ce ar putea fi

alexadollce

acum 11 ani

va rog frumos spuneti-mi ce sa fac sau macar ce ar putea fi pentru ca mi-e frica sa nu ma afecteze ca aceasta secretie este de ceva timp. va multumesc frumos.