mancarimi ,umflaturi si brobonite

Boli cu transmitere sexuala

Postata de georgisana cu 12 ani in urma.

Acum o saptamana am avut contact sexual cu prietenu meu .. Mie a2a zi mi sa umflat si aveam mancarimi , acum numai am nimic.
Dar aseara prietenul meu ma intrebat daca eu am avut vreo iritatie .. ca la 2-3 zile ia aparut lui o usoara iritatie niste brobonite in cap si ca nu a mai avut niciodata asa .. A luat niste pastile si a inceput sa i se cam duca . Dar tot nedumerita sunt..

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Aveti o BTS. Tu mergi la ginecolog si el la dermatolog cat mai curand. Bolile din zona genitala lasate netratate sau tratate gresit pot duce chiar si la infertilitate!