Ma poate ajuta cineva ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileAppciprianmuresan119 cu 6 ani in urma.

Bună, am 16 ani. De ceva vreme am Papule Perlate Peniene(am ajuns la concluzia asta pentru ca am cautat pe net si asa arata ca ale mele). Da la preput imi tot apare si dispare ceva alb mic si tare(2-3 gen puncte albe tari), iar intre glandul este un spatie nu stiu exact cum se numeste(acolo se termina preputul) iar in zona acera iarasi este ceva alb in piele, dar nu e tare e doar asa alb parca mucegaieste. Dar si asta apare mai tare si dispare si ramane doar putin. Imi puteti spune cam ce e? Va rog frumos!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317