Iritatie

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Paullo cu 10 ani in urma.

Am nevoie de ajutorul dumneavoastra, va scriu in legatura cu aceeasi problema pe care o au multi oameni care va scriu aici. In urma unui contact sexual neprotejat, am intarzia putin cu dusul si mi-a aparut pe capul penisului o iritatie. Aceasta iritatie consta in mancarime si inrosirea capului. La aproape o saptamana dupa aparitia iritatiei, nu am luat niciun tratament si nici nu am folosit niciun unguient, in shcimb am spalat zona foarte des. Mancarimea nu a disparut, iar capul penisului inca este putin rosu. Ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (1)

anomin

acum 10 ani

E posibil sa ai blenoragie, spalatul nu e suficient, trebuie sa consulti un medic si sa o tratezi cu antibiotice!