Iritatie penis?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11577911132 cu 6 luni in urma.

Buna ziua am și eu o problema de câteva zile mia aparut niște bubite pe penis , și par de parca sar lua pielea nu ma ustura nu ma mănâncă nu ma doare doar ca nu mai pot întreține relaxa sexuale ca ma ustura în câteva zile o sa merg la dermato-veneorologie dar mai trebuie sa aștept o săptămână, am mai pus crema clotrimazol și vad ca a început sa se extindă mai tare pot atașa și o poza pentru a se vedea mai bine mulțumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 luni

Buna ziua,

Prezenta unor puncte sau pete rosii la nivelul penisului poate semnifica o infectie, o iritatie sau alte afectiuni ale pielii, cum ar fi eczema. In anumite situatii, aparitia petelor rosii poate fi legata de contractarea unei infectii cu transmitere sexuala.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958