iritatie penis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de StefanGeorge90 cu 10 ani in urma.

Am facut sex protejat acum aproximativ o luna, sau chiar o luna si jumatate.
Iar sub "gulerul" penisului mi-a aparut o iritatie cu niste bobite rosii care secreta un strat de apa, ca sa spun asa. O usoara mancarime, in cazul in care le ating ma ustura, pielea este creponata, ca sa spun asa, dupa fiecare spalare imi dispare mancarimea severa si ramane o usoara mancarime la atingere. Ce poate fi?
Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evaluare si recomandari specifice.

StefanGeorge90

acum 10 ani

Multumesc!
Dar stiti cumva din ce cauza a aparut? Sexul a fost dintr-o perioada destul de lunga(cred eu). Si a fost si protejat. Se poate sa fie din cauza efortului(merg la sala si consum unele suplimente nutritive). Multumesc din nou!