Iritatie penis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de pintilica2011 cu 11 ani in urma.

Va salut,
Acum cateva luni am folosit un alt tip de prezervativ, asa din curiozitate, dupa act ma durut putin si mi-au aparut 2pete rosii. De atunci nu au trecut, si au trecut in jur de 4 luni-5. Nu ma doare, nu ma ustura, nu miroase, nu are lichid, nimic. Initial am folosit crema pt candida, dar nimic. Acum 1saptamana, am fost la medicul dermatoloc si a spus ca este o iritatie nu candida. Mia dat albastru de emtil si sa-mi prepare farmacista o alifie. De 2ori pe zi imi dau cu albastru de metil si c crema aceea dupa care pun un tifon mic (asa mia recomandat Doc.), de 7 zile , vad ca nu are nici un efect. este la fel.

Peste cateva zile trebuie sa ma duc la control. Ce credeti ca ar trebui sa fac, vad c anu trece deloc. In aceasta perioada de 7 zile nu am facut sex. Deobicei un act dureaza intre 30-50 minute, o data la 2zile. Am iubita fidela de 2ani si folosim mereu prezervativ. Ea nu are nici o problema.

Raspunsuri (2)

eva40

acum 11 ani

cred ca ar trebui sa vorbim,poti sa-mi scrii pe ***@yahoo.com

cip

acum 10 ani

chisleag nene de ala de la bunica de la tara - si eu am avut tot cu un prezervativ probleme de genul acesta,