Iritatie penis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de daniel_x cu 12 ani in urma.

Buna ziua ma numesc Daniel si am o problema pe la jumatatea luni ianuarie 2012 am observat ca in jurul preputului o iritatie de culoare rosiatica si uneori o usturime cand urinez dar foarte usoara am folosit nidoflor crema si dupa ce termin de aplicat a doua zi totul este in regula iar apoi dc nu aplic revine iritatia respectiva,ce ar putea fi astept un sfat de la dumneavoastra.o zi buna

mentionez ca am avut contacte sexuale multiple dar protejate si am si o relatie stabila cu cineva si nu as dori sa pateasca ceva.

Raspunsuri (2)

Dr. Mirela Telipan

acum 12 ani

Nu puteti aplica Nidoflor o perioada lunga de timp,ptr ca vor aparea efecte secundare; fiindca problema nu s-a rezolvat sfatul meu este sa nu mai aplicati nimic si sa mergeti la un dermatolog ptr tratarea cauzei.

xxxx

acum 12 ani

se mai pot intretine relatii sexuale protejate kt timp e iritatia??