Influenteaza alimentatia activitatea sexuala?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am 60 kg si vreau s aajung la 50kg,k intr-un timp am avut 48(acum 2 ani) acum urmez o dieta(iaurt,fructe,ciorbe,legume,cereale de ovaz,carne fiarta sau prajita in ulei de masline,apa miscare)recomandat de un nutritionist! as vrea sa stiu daca pot manca mamaliga in dieta aceasta?

Raspunsuri (4)

vladiana19

acum 15 ani

http://www.erectii.com

Mihaela97998932

acum 15 ani

poti manca cata vrei caci mamaliga nu ingrasa

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am incercat o gramada de produse dar degeaba...nu stiu ce sa fac pt a slabi...va rog ajutati-ma...!!!ast rasp dvs!!!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

fiul meu (12 ani si 8 luni) este cu hiperactivitate cu deficit de atentie. Puteti sa imi recomandati ceva naturist?
cu multumiri
carla