infectie urinara sau bts

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Boggy cu 8 ani in urma.

Buna, la inceputul lunii Feb am inceput sa am arsuri la urinare, mai ales dimineata. am mers la medicul de fam si mi-am facut analize de sange si urina si zicea ca am o mica infectie urinara si mi-a dat tratament. In timpul tratamentului am observat o mica secretie incolora, inodora, care a disparut apoi. Nu am nici o jena in afara de usturime, nu mirosuri, nu mancarimi etc (da, am avut contact neprotejat). Dupa inca 5 zile de tratament am fost ok.
De duminica seara iar am inceput sa am arsuri la urinare, am decis sa ma duc la farmcie si sa imi mai iau ceva antibiotic (si data trecuta am luat antibiotic de la medicul de fam). Dar acuma seara am observat ca am secretie, acu mai evidenta, de culoare alba, ca si cum ar fi lichid seminal, si am mai observat o mica bubita, ca un zgrabunte. Nu am nici un disconfort, mancarimi sau mirosuri neplacute, doar usturimea la urinat, urina mai tulbure umpic, si atat. Poate sa fie ceva bts gen sifi/gono, sau infectia urinara a revenit? Data trecuta am vaz online ca la infectii urinare se mai intampla sa fie si secretii gen cea mentionata. Bubita m-a cam determinat sa intru sa intreb. va rog s a imi dati un sfat, daca e si ceva dr pe aici as fi f recunoscator.
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Boggy

acum 8 ani

P.S. - partenera nu are nimic, nici un simtom, nici inainte, nici in siua de azi.