IMPOTENTA!!!!!!!!!!!!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Toader7 cu 15 ani in urma.

Salut! Problema mea este ca organul nu vrea sa atinga o duritate suficient de puternica cat sa-mi permita variatii de pozitii; cateodata - a nu se intelege neaparat ca de putine ori - pierd tottal erectia. Rugamintea mea este sa ma ajutati cu recomandarea unui doctor specialist care sa ma ajute sa rezolv aceasta problema sau sa-mi puna un diagnostic sa stiu de care coada sa apuc pisica.
Multumiri anticipate!
- R -

Raspunsuri (24)

Florian Alex

acum 15 ani

Roger incearca intai la un urolog sa nu ai probleme de sanatate care sa tina de aparatul urinar. In caz contrar, poti merge la o clinica de sexologie. Oricum, stiu ca majoritatea tulburarilor de erectie mai ales pana in 45-50 de ani sunt de natura psihica. Dupa cateva deceptii, barbatul isi pierde increderea in sine si nu mai poate ajunge pana nu rezolva aceasta problema, la performantele anterioare.

Claudiu85

acum 15 ani

Buna, am si eu aceleasi probleme ca si domnul Roger,(probleme de erectie). Imi spuneti si mie despre ce produs natural este vorba. Va multumesc anticipat.

adrian danut

acum 15 ani

Salut
Am avut si eu aceeasi problema si am fost la o clinica de specialitate langa Unirii (nu-i dau numele) unde mi s-au facut cateva analize si mi-a fost prescris un tratament cu medicamente cumparte chiar de la ei (nu-mi mai aduc aminte denumirile medicamentelor si cred ca erau specifice clinicii adica nu le gasesti la farmacie). Problema este ca efecte imediate nu prea au fost insa cu timpul (1-2 luni) problema a fost aproape rezolvata. Spun asta fiindca si acum (dupa cca 1 an) inca mai folosesc pastilele Maraton (nu am mai fost la ei ptr. tratament) si pot spune ca au un efect f. bun. La mine a spus doctorul(urolog) ca problema a fost din cauza lipsei activitatii sexuale (cam 1 data pe luna) cat si a stresului. Principala recomandare a doctorului a fost ca la cateva ore dupa ce luam pastila sa am contact sexual si de cel putin 2 ori pe saptamana. Am respectat ce mi s-a spus si efectele bune au aparut. Sper ca in curand sa nu mai am nevoie nici de Maraton. Va doresc si voua o rezolvare cat mai rapida a problemelor si toate cele bune!

Robert

acum 12 ani

am trecut prin stari ca ale tale am fost la dl Sarbu si m.am tratat cu panaceul Corina am putut sa am contact sexual normal inca din timpul tratamentului dupa tratament totul a reintrat in firesc eu ca eu dar sotia este suuuperrr multumita

popa

acum 11 ani

Am 44 ani si pana acum 3 zile nu am avut nici o problema ....... o viata sexuala buna , toate bune si frumoase pana acum ... nici macar dimineata nu mai intru in erectie . De ce ? Ce se intampla ?

Alin Stefan

acum 11 ani

Treceti pe la un sex shop si luati ERECTA, va scapa de toate problemele

Silver

acum 10 ani

Lipsa erectiei apare de multe ori datorită monotoniei ( o situație psihologica datorită faptului ca va cunoasteti prea bine sau prea puțin), in cazul asta incercati ceva nou, punetiva mintea la contributie. Încercăti sa creati situati noi, in care sa existe suspans, senzatia de necunoscut, motivativa soția sa poarte o lenjerie f sexi sau un costum de menajera ( de ce nu! ). Si cel mai important e sa aveți o comunicare buna între voi, unde si noi bărbați trebuie sa ne exprimam dorintele. Multe femei sunt f pudice ceea ce ne face sa ne pierdem interesul si o data cu el si erectia. Așa cum ele își doresc sa fie tratate cu multă atenție si noi avem nevoie de atenție din partea lor ,sa treacă peste piditate si sa fie vulgare sau total inocente. Sa mai ia si ele din când in când initiativa. Tot ce vreau sa zic e ca motorul Sexualitatii este dorința. Fără ea, placerile devin obligatii conjugale, fără senzatii sau emoții. Dacă nici asta nu funcționează încercăti ceva nou'''' ;)

daniel

acum 10 ani

Salve..
Am o intrebare pe care ma confrunt de o viata m-am nascut cu testicolele ridicate si la varsta de 3 ani am facut operatie de hernie inghinala strangulata am 40 de ani nu am luat nici un medicament pana acums si daca asi lua nu stiu ce asi putea sa iau pentru o viata sanatoasa mai buna multumesc..

Cabinet Lacrima Naturii

acum 10 ani

Nou in Romania.
Tratamentul cu ***rezolva orice problema legata de vitalitatea masculina.
Incearca si vei recomanda si prietenilor tai.
Puteti sa-l obtineti apeland la tel.***

Sablicma

acum 9 ani

Eu am probleme cu erectia de foarte multa vreme. Am incercat pana acum foarte multe metode care sa ma poata ajuta sa imi vindec problema, dar din pacate nu am avut rezultate prea bune. Am urmat si o cura cu niste pastile dar fara rezultate prea mari. Am auzit de un produs Pornpropills ca ar fi bunicel, dar sincer nu prea mai stiu ce sa zic! Cert e ca daca ai o stare de sanatate buna si viata sexuala este una destul de buna!

dragumariana

acum 7 ani

Intre timp ai pastrat rezultatele sau au fost bune doar pe perioada curei?

Margo

acum 9 ani

Pe mine m-a ajutat destul de mult suplimentul ***. Problemele de natura sexuala nu erau chiar atat de mari in cazul meu, dar am zis sa iau acest supliment pentru a-mi creste performantele sexuale!

Doryan

acum 9 ani

Nimeni nu mai incearca cu produse traditionale sa isi mareasca potenta? Bucataria romaneasca si nu numai, e plina de astfel de produse. Nu zic ca suplimentele nus bune, dar daca exista si asa ceva de ce sa nu le luam.

Ciprian

acum 9 ani

Inseamna ca inca nu ati auzit de *** , daca il laudati pe ***.. Vedeti aici despre ce vorbesc***.ro

Mimis

acum 8 ani

Sincer si eu am probleme cu potenta dar nu ma agit asa de tare. Cu siguranta ca o sa treaca de la sine asa ca nu imi fac probleme prea mari. Am mai avut perioade din astea dar dupa o perioada totul a revenit la normal. Daca e sa nu imi revin o sa merg la medic.

Cabinet Lacrima Naturii

acum 8 ani

*** va recomand.

raull

acum 8 ani

Daca nu se mananca sanatos si nu se face sport degeaba se ia tot felul de suplimente gen Vigrax, Erectan sau alte de astea. Rezutatele cele mai bune apar atunci cand respectiva persoana are un stil de viata sanatos.

Marc

acum 8 ani

Problemele de potenta sunt extrem de neplacute si trebuiesc rezolvate inca din starea incipienta pentru a nu se mai agrava.

ionutcarciumaru

acum 8 ani

Si io aveam probleme mari cu potenta si ma vaitam non stop ca nu pot sa satisfac cum trebuie o gagica.
Mia-m schimbat stilul de viata si regimul alimentar, am facut sport si am luat vitamine si de atunci ma decurc mult mai bine.

Andrei

acum 7 ani

Azi am luat prima pilula de pornpropils. O sa fac o cura de 3 luni ca am probleme cu potenta. Si ejacularea precoce ma deranjeaza destul de mult si e putin frustrant treaba asta.

Pag 1 din 2