Herpes???

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Sabie cu 13 ani in urma.

Buna Ziua, de cateva saptamani am observat niste basicute, albe, foarte mici si grupate pe penis, seamana foarte mult cu herpesul genital, insa nu au ulcerat, nu simt nici o durere sau usturime si a trecut ceva timp de la aparitia lor. Initial au aparut pe marginea capului apoi s-au extins pe interiorul preputului. Nu am avut nici un contact sexual in ultimele luni. Nu sunt in tara si aici m-ar costa foarte mult o consultatie la un venerolog, asadar cer sfatul dumneavoastra :)

Multumesc

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Cu părere de rău vreau să vă spun că un diagnostic clar nu poate fi dat doar pe baza unor semne şi simptome descrise de d-vs, aşa că un consult al unui medic dermatolog ar fi cel mai indicat.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Trimiteti o fotografie facuta cu macro a leziunilor la [email protected]
075dermato