herpes genital

Boli cu transmitere sexuala

Postata de rechi78 cu 12 ani in urma.

de un an de zile am contactat herpes genital dintro greseala grava.de atunci imi tot apare cam de doua ori pe luna.am citit despre herpes si zice ca apare mai rar.de ce la mine apare asa des?imi poate spune cineva o schema de tratament care sa fie mai eficienta?de cite ori apare iau aciclovir pastile.va multumesc.

Raspunsuri (2)

Eu

acum 12 ani

Salut!Am si eu o intrebare .Spune-mi si mie te rog in ce zona apare herpesul si cum se manifeste...daca poti si prin ce fel de sex l-ai luat.Mi-ai fi de mare ajutor.Ms

userforum

acum 12 ani

intra pe id meu si vorbim iti zic eu cum sa nu iti mai iasa si eu am facut la fel raluka9027