florin

Boli cu transmitere sexuala

Postata de IUSTINA2121068 cu 15 ani in urma.

si eu am aceasta problema o fac cu prietena mea si dupa 5 7 min imi dau drumu si ma simnt groaznic imi puteti spune de ce multumesc mult

Raspunsuri (1)

rodica109119930

acum 15 ani

cred ca este foarte neplacut si tomai de aceea te invitam sa iei legatura cu psihologul nostru care este specialist sexolog si realmente te poate ajuta sa eviti aceste momente neplacute.
te asteptam sa ne contactezi la nr. de tel de pe site-ul www.centrunaturist.ro
Cu respect Dr. Adelina Gutan, www.flavin7.ro