Fimoza, decalotare totala imposibila.

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Danyyyyy cu 11 ani in urma.

Buna ziua, am 19 ani, si inca de pe la pubertate nu imi puteam decalota penisul de tot, am crezut ca in timp se va rezolva dar am ajuns acum sa nu il mai pot decalota deloc, nici in stare flasca. De asemenea, pe langa inelul stramt format deasupra capului penisului, am o "ata" destul de scurta.
Alta ingrijorare ar fi in legatura cu lungimea penisului, cand este in erectie masoara 12 centimetri si cred ca din cauza pielii care il tine, penisul este scurt.
Va rog sa ma ajutati cu niste pareri, solutii, daca prin oricare tratament reusesc sa scap de problema, penisul va creste in lungime daca pielea nu il mai tine ? inainte sa imi incep viata sexuala am nevoie sa scap de problema.

Raspunsuri (5)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

mergeti la un consult urologic, ptr. dg. si trat.

Danyyyyy

acum 11 ani

Alte pareri ? cineva care a facut operatia a experimentat o marire de penis dupa ce a scapat de pielea care il tinea ?

camelia209103430

acum 11 ani

dute si taie pielea care il tine . atunci creste normal imediat la doctor si poti sa-i ceri tu sa-ti taie pielea .

Danyyyyy

acum 11 ani

Si cam cat costa taierea pielii ?

Danyyyyy

acum 11 ani

Am sa merg la o clinica din orasul meu sa ma operez, daca reusesc va spun ce a iesit.