Exista riscul unei contaminari HPV?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Mihaela cu un an in urma.

Prietenul meu a facut sex oral protejat cu o p***atuată. O sg data. Tot ea a fost cea care i-a pus prezervativul, deci, un minim contact al mainilor cu ei cu partea genitala a existat . Intrebarea e: cat de pare e riscul unei infectii cu HPV care sa o transmita mai departe partenerei?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca sunteti ingrijorata cu privire la riscul de transmitere a HPV, cel mai bine este sa discutati cu un medic specialist in boli cu transmitere sexuala.

Va recomandam sa va programati la un medic dermato-venerolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie