Eruptie in zona genitala

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Eugen1eugen cu 9 ani in urma.

Salutare am si eu o interbare sunt baiat 22 de ani si de vreun an de zile miau aparut niste bubite rosi pe capul penisului , care nu provocau mancarimi nimic , acuma de vreo saptamana au aparut sa se inroseasca tare si la baza capului au aparut mai multe bubite rosi , parca sunt sunt piele si am mancarimi,ce ar putea fi cine ar putea ajuta? mi-am luat crema ADVANTAN inca nu am folosit-o este buna pentru asa ceva? tin sa anunt ca nu am posibilitatea de a merge la dermatolog pentru ca sunt in strainatate! Multumesc!

Raspunsuri (3)

a.le.xa.

acum 9 ani

Timp de un an nu ai avut cum sa ajungi la medic? Advantanul este mai mult pentru dermatite - eu zic sa iei cumva legatura cu un medic sa nu ai vrei boala cu transmitere sexuala.

Eugen1eugen

acum 9 ani

Pentru ca nu am avut mancarimi nimic.. era totul ok...

Monika

acum 8 ani

Buna..daca folosesti servetel umed sau servetel parfumat..din cauza aia ai alergie la cv din compozitia lor..