Eliminările verzui?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11614439169 cu 3 ani in urma.

Eliminările erau la început transparent dar a început să fie alb alb dar acum timp de-o luna sau mai mult a început să fie galben apoiverde cu un miros care nu prea este plăcut iar cîteodată mi se umfla aripioara de la vagin .. ce pot face să treacă așa ceva

Raspunsuri (1)

Andreea

acum 2 ani

Buna. Este o infectie vaginala,insa trebuie vazut de care pentru ca in functie de asta se stabileste tratamentul. Nu este grav daca nu astepti mult , in caz contrar insa apar complicatii. Mergi la medicul ginecolog si fa-ti un test de secretie si un papanicolau. Sanatate!