edeme de tip renal?!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de geo66184 cu 15 ani in urma.

am avut acum o saptamana (in timpul ciclului menstrual )dureri lombare si acum am edeme la glezne ,ma tem ca as putea avea o boala renala(glomerulonefrita?) intrucat am avut si niste infectii dentare pe care le-am tratat cu superficialitate(am luat antibiotic la recomandarea medicului,amoxicilina).nu stiu ce tratament si investigatii sa fac.daca este posibil ca un medic sa imi raspunda.multumesc.dar nu a fost drenata bine colectia purulenta

Raspunsuri (1)

geo66184

acum 15 ani

am avut acum o saptamana (in timpul ciclului menstrual )dureri lombare si acum am edeme la glezne ,ma tem ca as putea avea o boala renala(glomerulonefrita?) intrucat am avut si niste infectii dentare pe care le-am tratat cu superficialitate(am luat antibiotic la recomandarea medicului,amoxicilina).nu stiu ce tratament si investigatii sa fac.daca este posibil ca un medic sa imi raspunda.multumesc.dar nu a fost drenata bine colectia purulenta