E d rau?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de mandyc93 cu 13 ani in urma.

Salut...Am o problema... ma cam doare penisul,mai exact glandu..si am obs. in interiorul orificiului uretrei o pata neagra:-?? (nush cum sa ma exprim), si uneori uretra e oleak rosie,si o portiune din jur...

Raspunsuri (2)

floryny

acum 13 ani

Daca iti doresti sa stii ce ai, mergi la un medic urolog, doar el iti va da tratamentul corespunzator.

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Pata neagra cand ai observat-o? Nu e posibil sa fi fost acolo din totdeauna si sa nu o fi vazut? Mergi la urolog sau la dermatolog pentru investigatii....