dureri uretrale

Boli cu transmitere sexuala

Postata de mandyc93 cu 13 ani in urma.

Sal..
D cateva zile ma doare penisul,sau uretra..nush exact..dar park as simti o stare d disconfort.Nu am scurgeri sau altceva..doar aceasta durere.Uretra park e oleak rosie..si nush..sunt speriat..

Raspunsuri (6)

lalik

acum 13 ani

cel mai bine ar fi sa te vada un specialist

misu

acum 13 ani

Nu mai fa p***a mojicule,ca sunt femei garla,plateste una sa ti-o suga si-ti trece.

ma-ta

acum 11 ani

boule!

acum 10 ani

ai rezolvat? Zi.mi si mie cum

torr

acum 10 ani

Omul cere un sfat si handicapatii intotdeauna comenteaza cate ceva contra.....sugetii voi p**a sa.i treaca

ss

acum 8 ani

cel mai bine ar fi sa te vada un specialist