durere...

Boli cu transmitere sexuala

Postata de campean125617 cu 15 ani in urma.

Buna ziua. Am si eu o mare problema. in urma cu ceva timp am intretinut relatii sexuale cu o persoana (pt prima data) totul a decurs bine... dar dupa o perioada de 2 saptamani mi`a aparut o iritatie la inghinal pe piciorul drept care ma mananca si capul penisului a inceput sa ma doara si sa ma nanance in interior in anumite momente, am scurgeri si nu pot sa eliberez capul penisului... ma doare foarte tare cand fac acest lucru si ajung sa am rana... curge sange. inca nu am fost la medic (sincer imi este jena) daca ma poate ajuta cineva si/sau sa imi zica la ce medic as putea merge daca nu ma poate ajuta cu un sfat. Va multumesc...

Raspunsuri (2)

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Ar fi foarte bine sa lasi jena la o parte si sa mergi la un medic, sa faci un control. Ar putea fi vorba de BTS, dar cel mai sigur afli in urma unor analize.
Incearca la Euroclinic , Calea Floreasca nr. 14 A, Sector 1, Bucuresti
Tel: 021 - 20 89 979
Sanatate maxima!

carmen658

acum 15 ani

Buna King,
Mergi la un urolog sau dermatolog, este vorba despre o infectie si ai nevoie de tratament cu antibiotic. In afara de medic nimeni nu te poate ajuta. Fa-ti curaj si mergi. Sanatate