Durere severa de cap inaintea orgasmului

Boli cu transmitere sexuala

Postata de mircea150 cu 15 ani in urma.

Salut.Am si eu o mica problema.in timpul actului sexual,inaintea atingerii orgasmului,am o durere de cap in zona cefei.este o durere foarte severa cu pulsatii care tine destul de mult 2,3 ore pana la 24 de ore.Cum pot scapa de acesta durere si care este cauza acesteia?

Raspunsuri (7)

Dorina6899908

acum 15 ani

Cum stai cu tensiunea arteriala ?

DELIA18127689

acum 15 ani

Si in afara de tensiue...poate fi si in cauza unei fff mari excitati .. ;)

iulian162

acum 15 ani

Buna, fi mai atent-a cum te exciti, poate fi si acest factor cauza.

Mihai459

acum 14 ani

faza asta chiar nu o inteleg... "fii mai atenta cum te exciti"

ionica

acum 14 ani

Mergi si fa-ti un RMN

Citat:
Salut.Am si eu o mica problema.in timpul actului sexual,inaintea atingerii orgasmului,am o durere de cap in zona cefei.este o durere foarte severa cu pulsatii care tine destul de mult 2,3 ore pana la 24 de ore.Cum pot scapa de acesta durere si care este cauza acesteia?

raluca

acum 14 ani

analize la sange ti-ai facut?

Citat:
Mergi si fa-ti un RMN

CRISTY

acum 11 ani

si eu am aceeasi problema pe cubant este tare disconforta o am de cca 3 saptamani cum o pot remedia sau unde tre sa merg sau ce tre sa iau?va multumesc