durere la ovarul si rinichiul stang urmate de scurgeri maronii urat mirositoare

Boli cu transmitere sexuala

Postata de lauradeeea cu 11 ani in urma.

Buna seara!am intretinut relatii sexuale neprotejate,dar am folosit metoda p***atului intrerupt,La cateva zile,dupa o vizita la medicului ginecolog mi s-a spus ca am candida,Am luat medicamente,In ziua menstruatiei mi-a aparut secretie maronie care m-a tinut 2 zile.Sa fie vb de o sarcina?Sau altceva?

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil scurgerea este datorata infectiei.
Pentru certitudine , este bine sa efectuati totusi un test de sarcina.

Elena

acum 10 ani

Buna, de cateva zile am avut o scurgere alb verzuie, iar astazi s-a transformat intr-o secretie maronie, la un moment dat avea tente de sange, urat mirositoare, o sa merg la ginecolog in urmatoarele zile, dar vreau sa stiu daca e cazul sa ma sperii, am avut contact sexual cu prietenul meu, si dupa, au aparut aceste complicatii, ma gandesc ca el a fost in "alta parte" si acum.... multumesc!

monyka

acum 10 ani

buna acum o saptamana mia venit menstruatia. la amiaza am avut pe absorbant o bucata de carne si un firisor subtire mairosiatic. ma tinut ciclu 5 zile si apoi am scurgeri maronii urat mirositoare dar putin....ce ar putea fi??e grav? va rog sami dati u rasp ce ar putea fi....multumesc

Elena

acum 10 ani

Sincera sa fiu, mare lucru sa nu fi fost insarcinata si sa fi avut un avort spontan, am avut o prietena care a patit acelasi lucru, doar ca ea a avut si hemoragie dupa...cel mai bine e sa mergi la medic, e anormal sa se intample asa cv...

dana

acum 8 ani

buna ce medicament asi putea sa iau pt raceala la ovare si am si dureri cand urinez