Dungi pe capul penisului +poze?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11539425819 cu 5 ani in urma.

Buna ziua!
In urma cu 10 luni o colega mi a facut sex oral neprotejat. Mi au aparut cosuri pe piept si brate si dupa mai multe analize si tratamente mi au trecut.

Mi am facut analizele generale plus hepatia, hiv, tpha si au iesit negative.
VDLR in schimb a iesit uneori pozitiv, iar ultima oara era negativ.

In urma cu cateva luni am vazut ca aspectul pielii de pe capul penisului era ciudat si acum mi au aparut aceste striatii/adancituri:
adresa_web_filtrata /a/6D6uBzM

Mentionez ca nu sunt dureroase, nu am mancarimi sau secretii si n am usturimi la urinare.
Stiti ce ar putea fi? Ce analize sau ce tratament ar trebui sa mai fac?

De acum 10 luni n am mai avut nici un contact sexual. Testul hiv a iesit negativ dupa perioada de incubatie de 6 luni.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sifilis--Infectia-cu-Treponema-pallidum-/semnele-si-simptomele-sifilisului-la-barbati_8227

Utilizator11539425819

acum 5 ani

Tpha a iesit negativ de mai multe ori. Deci nu este sifilis. Ma gandeam ca poate recunoaște cineva simptomele