De ce?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Rap cu 13 ani in urma.

Salut. ma numesc George si am si eu o problema.
cand sunt cu prietena si suntem in preludiu e totul bine, dar cand ne dezbracam si sa incepem actul sexual nu mi se mai scoala deloc. mi sa intamplat de 2 ori in 8 ore. Am o problema sau e ceva normal.. Va rog sa imi raspundeti la intrebare.

Raspunsuri (6)

dar

acum 13 ani

Incepeti preludiul cand sunteti deja dezbracati. De fapt preludiul este parte a actului sexual, parte importanta!!!!

denisa draguta

acum 13 ani

dar cum arata prietena ta fara suparare dar daca arata naspa normal ca nu ti se scoala an schimb daca arata bine anseamna ca ai o problema mergi la doctor

Google

acum 13 ani

Denisa dragoto, cuvintele ''''''''IN'''''''' SI ''''''''INSEAMNA'''''''' se scriu asa cum le-am scris eu. Nu se inlocuieste ''''''''I'''''''' cu ''''''''A'''''''', DACA LITERA ESTE LA INCEPUTUL CUVANTULUI. Se inlocuieste doar in interiorul cuvintelor si nici acolo nu tot timpul. Iata cateva exemple: parat, tampit, urat. Cazuri de neinlocuire sunt la cuvintele derivate: reintregire,

ancutza

acum 13 ani

google esti tare,,,,hahahaha,,,,,,baiatu vrea un sfat si tu dai lectii de gramatica,,,,,hahaha
---dute la medic rap pt ca e posibil sa fie ceva problema si nu e nimic rusinos,,,,in ziua de azi medicina e super avanzata si pacat de viatza ta sexuala......

bebe

acum 13 ani

vreau sa stiu si eu daca ai facut tratament o data sau de doua ori pt sifilis si nu ai nici una din simtomele propriuzise trebuie sa mai continui cu testele ras va rog#bebe#

lulu

acum 13 ani

incearca sa iti folosesti imaginatia,o idee ca ai putea fi in acel moment cu altcineva te poate ajuta,fanteziile sexuale sunt bune la un cuplu care le accepta si tot odata de succes atunci cand monotonia se instaleaza in vietile noastre...succes