De ce am pete roșii pe capul penisului?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11528191546 cu 5 ani in urma.

Sa o iau cu-nceputul. Am abia am făcut 18 ani și mna, am avut primul contact sexual. Am fost curios sa încerc, sa vad și eu cum e. am avut contactul sexual neprotejat, dar nici nu am făcut, sa va spun sincer pentru ca am avut o problema cu "trezirea" lui și nu am făcut, doar m-am atins de ea, iar ea fiind udă.
După seara aia,la vreo săptămână am observat ca mi-au apărut niște pete roșii pe capul penisului,dar nu ma mănâncă sau sa ma usture, după cum am mai citit pe net. Am citit multe pe net, dar nu știu ce sa cred. Îmi e foarte frica acum. Am citit undeva ca ar putea sa fie balanită și ca ea ar fi avut vaginita,dar nu știu ce sa cred. Va rog sa ma ajuți, îmi e foarte frica sa nu fi căpătat vreo ceva..

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/cum-pot-fi-prevenite-bolile-cu-transmitere-sexuala_16007

Dr. Corneliu DOBRE

acum 5 ani

Trimiteti o poza clara a leziunilor la adresa de E-mail:
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE