curge lichid galbui

Boli cu transmitere sexuala

Postata de bistro cu 10 ani in urma.

Buna Ziua in august 2013 mi-a aparut o chestie , imi curge ceva din penis, un lichid transparent usor galbui si am mici usturimi la urinat, chestia este ca avam o pereche de boxeri care i-am purtat atunci si mi-a aparut la fel ca acum , atunci aveam o prietena care cunostea o farmacista , si mi-a dat 2 pastile si un unguent pastilele se luau odata la 7 zile una, si mi-a trecut, acum am luat boxeri fara sa stiu ca ei sunt de vina si mi-a aparut dinou aceasi chestie , as vrea sa stiu cum se numeste acel medicament, sau sa imi dati un tratament.... mie frica sa ma duc la doctor si nu am nici bani momentan multumesc anticipat, Marian

Raspunsuri (3)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 10 ani

Nu boxerii sunt de vina. Din simptomele descrise este vorba de o uretrita (infectie a uretrei de regula tansmisa doar prin contact sexual). Efectuarea unui tratament la intamplare fara a stabili exact agentul infectios duce de regula la cronicizare si complicatii serioase. Fa tot posibilul si du-te la un consult la dermatovenerologie.

bistro

acum 10 ani

momentan nu am bani as vrea sa stiu daca puteti sa imi spuneti cum se cheama acel medicament cu care mi-a trecut prima data il luam odata la 7 zile si am si unguent Clotrimazol....multumesc sau spunetimi ce sa iau...

valentin

acum 8 ani

imi curge ceva din penis, un lichid transparent usor galbui si am mici usturimi la urinat,si miroase urat ! Va rog ajutati-ma ! Multumesc