CUM SE TRATEAZA CANDIDOZA LA FEMEI ..........SE POATE INFECTA SI PARTENERUL?

Boli cu transmitere sexuala Chlamydia Infectia gonococica Herpes Infectii Sifilis Tricomonaza
+4
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1498497347 cu 6 ani in urma.

AM O RELATIE CU O DOAMNA CARE A DESCOPERIT CA ARE CANDIDOZA ......DE CITEVA ZILE .....SIMT O SECRETIE USOR MIROSITOARE PE CANALUL PENISULUI ,SI O USOARA CALDURA.........MENTIONEZ CA SINT CASATORIT SI AS DORII UN SFAT

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/depistarea-si-prevenirea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9197