Cum scap de candiloame

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1496471918 cu 6 ani in urma.

Buna ziua de putin timp ma confrunt cu o problema mai exact cu condiloame in zona genitală sunt intre partea posterioară si vagin așezate , am folosit candyline si am observat ca sa albit pielea si ele inclusiv sau facut putin mai tari si albe e normal asa ceva sunt urme ca se tratează in sensul se ard cum trebuie si ma aștept sa cada ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/verucile-sau-condiloamele-genitale_9027