cu ce tratez o scurgere albicioasa din penis si durere surda a testiculelor?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de profes555 cu 12 ani in urma.

cu ce se trareaza?

Raspunsuri (4)

Hara

acum 12 ani

Trebuie sa mergi la doctor si, in urma analizelor si a consultatiei, primesti tratament adecvat. Cred ca te-ai procopsit cu o BTS, adica boala cu transmitere sexuala, iar tratamentul se da in functie de boala respectiva. Atentie, bolile netratate duc la sterilitate si/sau impotenta. Specialitatea la care trebuie sa mergi este urologie sau dermato-venerologie. Daca iti este rusine ( ca asta spun majoritatea barbatilor) cauta un medic barbat. Tratament trebuie sa faca si partenera. Sanatate.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Mai intii se va efectua examenul direct pe lama recoltata dimineata inaite de prima mictiune.
Se va prescrie tratamentul conform diagnosticului de laborator.
Mergi la un medic dermato - venerolog !!!
075dermato

Ghenadii

acum 10 ani

da far ca sa merg la medik ce pot sa folosesc ca sami treaca

Constantin

acum 2 ani

Ce trebu sa consum că să numi curgă penisul