Cosuri in zona pubiana

Boli cu transmitere sexuala

Postata de sergiu9220 cu 9 ani in urma.

Buna ziua. Am si eu nevoie de un sfat. De vreo saptamana au inceput sa imi apara un fel de cosuri in zona pubiana... Am si mancarimi in zona, iar daca le sparg mancarimea dispare, zona ramane rosie si la atingere doare putin... Mi-au aparut (cred) dupa ultimul contact sexual, cam la o zi sau doua. Mentionez ca atat eu cat si prietena mea nu am avut niciodata alti parteneri, iar viata sexuala am inceput-o de vreo 3 ani, fara alte probleme pana acum. Cu igiena o ducem bine ambii, asa ca nu pot sa imi dau seama de la ce ar putea fi... Astept un sfat, multumesc...

Raspunsuri (3)

C0ryna

acum 9 ani

SI partenera prezinta aceste "bubite" daca nu..... poate este o iritatie de la epilat??

sergiu9220

acum 9 ani

ea nu prezinta asa ceva... de epilare m-am gandit, dar nu m-am epilat de mai bine de 2-3 saptamani cred...

C0ryna

acum 9 ani

Nu stiu ce sa zic.. mergi la doctor..la infectioase la urgenta.. poate te primeste.. altfel.. la dermato.