controlul erectiei

Boli cu transmitere sexuala

Postata de lacramioara55 cu 16 ani in urma.

buna,sunt un barbat de 33 de ani si am o grava problema....dupa ce am divortat timp de 2 ani nu am avut nici un contact sexual cu o femeie,o faceam singur,acum ejaculez prea repede...de un an am o prietena si ma simt ff bine cu ea dar eu mai am o problema penisul meu e de doar 13 cm ,ea spune ca e ok,dar eu nu ma simt barbat ...va rog sa imi dati eva sfaturi unde as putea merge la o consultatie,un tratament,orice pt ca nu stiu ce specialitate se ocupa de disfunctiile sexuale la barbati,daca stiti voi,va rog ajutatima

Raspunsuri (2)

tor

acum 15 ani

buna!
eu nu stiu de ce iti faci atatea probleme, pur si simplu inutil! dar conteaza asa de mult marimea unui penis, atata timp cat partenera de viata este satisfacuta?!

savannah41

acum 14 ani

desi nu spun ca marimea nu are importanta, sunt de parere ca intr-adevar atata timp cat stii cum si ce sa faci ca prietena ta sa se simta bine se poate spune ca si 13cm sunt suficienti, mai ales daca erectia este ok si stii sa pui punctul acolo unde trebuie.femeile in mare parte se excita pe clitoris si nu vaginal.prea putine ajung la orgasm numai prin penetrare.GARANTAT!deci fii degajat si ai sa ai marea satisfactie de-a te simti perfect.