Condiloame

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp309149 cu 7 ani in urma.

Buna! De aproximativ 2 luni mi-au apărut asa zisele Condiloame. Azi am fost sa imi cauterizeze cele aflate in exterior, mi-au mai rămas cele din interior. Doctorul a afirmat ca sunt foarte extinse dar cu toate astea nu mi-a recomandat nici un tratament. E normal asa ceva? E vindecabil?

Raspunsuri (2)

nikolas

acum 7 ani

Vindecare parțială virusul hpv ramane pe viata odată luat si la scadeea sistemului imunitar e posibil sa reapara

nikolas

acum 7 ani

Vindecare parțială virusul hpv ramane pe viata odată luat si la scadeea sistemului imunitar e posibil sa reapara
http://www.ziaruldeiasi.ro/stiri/negii-genitali-ce-tratament-aleg-ca-sa-nu-reapara--86994.html