condiloame va rog ajutor cu tratament

Boli cu transmitere sexuala

Postata de cu 14 ani in urma.

va rog un raspuns mai complet. ce vreau sa stiu. cauterizare sau laser, laser co2? care e mai buna? care cu efecte secundare mai putine? doare tare? locuiesc in bucuresti si vreau sa stiu si eu la ce clinica sa ma duc si cat ma costa cauterizarea (sau laserul) pentru ca pe toate site urile clinicilor scrie pret variabil in functie de durata. sau 1 milion pe leziune. de unde sa stiu eu cate leziuni am... ca daca ajung acolo cu 5 milioane in buzunar si costa 15 ce fac? va rog frumos ajutati-ma pt ca trebuie sa mi caut tratament acum si nu stiu ce sa aleg.

Raspunsuri (2)

acum 14 ani

cine stie cum se numeste operatia de hernie abdominala
fara bisturiu ?unde se face si cat costa?

pysy182003

acum 12 ani

marieta ai aflat intre timp ce aveai si cat te-a costat? unde anume te-ai tratat?