Cine ma poate ajuta 😏?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Ionvasile cu 11 luni in urma.

Salutare tuturor nustiu daca a mai intilnit cineva asa problema ,am avut o relatie sexuala cu Ceva tinp in urma si acum mia aparut o problema 1 mincarime tot corpul
2sperma de culoare galben (miroase )
3 in partea pin prejurul penisului mia aparut un fel de cosurele (cine a intilnit asa probleme datimi va rog niste sfaturi mersi anticip

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Simptomele pe care le descrieti pot fi asociate cu o infectie cu transmitere sexuala.

Este important sa consultati un medic cat mai curand posibil pentru a primi o evaluare adecvata si pentru a primi tratamentul necesar pentru orice infectie cu transmitere sexuala.

Va recomandam sa va programati la un medic dermato-venerolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/depistarea-si-prevenirea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9197