Chlamydia trachomatis - Boala cu transmitere sexuala

Boli cu transmitere sexuala

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Sunt tare curioasa, aceasta boala se poate lua si altfel decat pe cale sexuala? Multumesc

Raspunsuri (4)

Cristina13490577

acum 16 ani

da si de pe asternuturi ,toalete ,sau lenjeria altuia purtata

marius404

acum 16 ani

Exclus.este o boala care se transmite doar pe cale sexuala.vorbesc in cunostinta de cauza.m-am tratat pt chlamydia si stiu multe lucruri despre ea

Valentina118108397

acum 15 ani

da dar asta in procent aproape inexistent.in 99.9 % din cazuri se a prin contact sexual.

aniela

acum 10 ani

Aiureli, n-am avut niciun contact sexual in ultimii cinczhui ani si acum mi-a iesit testul pozitiv