Chiar daca?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MihaiP cu 14 ani in urma.

daca toate analizele la sange sunt ok(tot ce se putea face), pot avea bts?

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 14 ani

Pt a fi sigur trebuie sa faci si cateva analize din secretia uretrala, la analizele de sange nu apare decat daca ai sifilis, hiv eventual chlamidia. Infectia cu trichomonas este cea mai intalnita infectie cu transmitere sexuala la barbati care poate fi depistata doar prin analiza de secretie
Numai bine

MihaiP

acum 14 ani

nu am avut contact sexual vaginal, doar oral...

Adrienne

acum 14 ani

BTS se iau si prin intermediul sexului oral. Exista BTS care nu se determina din sange, de exemplu HPV-ul ....