ceva purulent la buza de jos a gurii

Boli cu transmitere sexuala

Postata de lenuta71 cu 11 ani in urma.

am facut sex oral neprotejat acum 3 sapta dar de cca 3-4 zile abia mia iesit un fel de cos sau ce este ,s-a copt a facut cap galben s-a spart dar inca am dul am pus aciclovir astept raspuns multumesc

Raspunsuri (3)

lenuta71

acum 11 ani

Mentionez ca doar preludiul a fost oral finalizarea nu. Cand pun aciclovir se coace ca un cos galben purulent si se sparge curgand un lichid galbui apoi sange.

Adrienne

acum 11 ani

Ar putea fi un herpes. Tratamentul [ daca ar fi herpes] este aciclovir unguient si o imunitate f. buna ,pentru a avea o reactivare dupa un timp cat mai indelungat. De vindecat nu se vindeca,ramane in sange. Ar fi bine sa-si spuna parerea un medic dermatolog. Deci, mergi la un consult.

lenuta71

acum 11 ani

Multumesc pt raspuns si azi dimineata sa spart parca sa micsorat continui cu aciclovir am intrebat si farmacista acelasi rasp am primit multumesc si un Paste fericit va doresc sanatate