cer o explicatie ,va rog.

Boli cu transmitere sexuala

Postata de blu70 cu 11 ani in urma.

buna ,eu citeva ori mise intinpla o usoara lacramare a penisului de culoare alb-galben si simt o ardere usoara la eliminarea urinei,astept raspuns la imail:[email protected] va multumesc.

Raspunsuri (1)

ady

acum 11 ani

trebuie urgent sa faci un control si niste analize ..fereasca d_zeu sa nu fi luat un sculament daca ai facut sex ne-protejat ai grijaaaaaaa